Wielobranżowa Spółdzielnia
Socjalna "ARKADIA"Nasza oferta...

Nasza specjalna oferta            Jesteśmy firmą świadczącą usługi gastronomiczne w szerokim zakresie. Lata działalności nauczyły nas indywidualnego podejścia do każdego klienta, potrafimy słuchać i wybiegać naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Zapewniamy miłą obsługę, niepowtarzalny smak potraw, a uśmiech i zadowolenie naszego klienta daje nam dużą satysfakcję i przekonuje do nas coraz większą ilość miłośników tradycyjnej kuchni polskiej.

Potrawy tworzymy w oparciu o własne upodobania oraz kulinarne doświadczenia w kuchni domowej. Wszystkie wyroby są bez konserwantów. To kuchnia - tania, smaczna i zdrowa!!!

Największą popularnością wśród naszych klientów cieszą się:

  • domowe pierogi (ruskie, z kapustą i grzybami, z jagodami)
  • domowy smażony karp (milicki)
  • domowy smalczyk
  • domowe wypieki
  • domowe kwaszone ogórki
  • ...i wiele innych
Renoma, którą wyrobiliśmy sobie wśród stałych i nowych klientów, pozwoliła nam poszerzyć działalność o usługi cateringowe tym samym poprawiając nasz wizerunek na rynku gastronomicznym (nie tylko lokalnym). Nasza kuchnia zasłynęła nie tylko dzięki takim specjałom jak pierogi ruskie czy domowe ciasta poprzez które zdobyliśmy uznanie smakoszy, lecz także dzięki znajomości potrzeb klientów i miłej obsłudze która zawsze "ma uśmiech na twarzy".


Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody
na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności Polityka prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.

POKL - Narodowa Strategia Spójności Strona powstała w ramach projektu "Spółdzielnia Socjalna - profesjonalna firma"
współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Europejski Fundusz Społeczny